Máme radost z úspěchu

Vážené mateřské školy zařazené do projektu Goodyear Bezpečná školka,

rádi bychom Vám jménem projektu oznámili 3 důležité informace.

1. Začneme pozitivně, proto Vám zasíláme výsledky podzimní tvořivé soutěže Pohádka o Bezpečné školce. Gratulujeme výhercům a všem děkujeme za jejich příspěvky:

První místo: MŠ Pod Smrkem, Vysoké Mýto

Druhé místo: MŠ Mateřídouška, J. Božana, Frýdek – Místek

Třetí místo: MŠ K. Čapka, Poděbrady

Čtvrté – šesté místo: Domeček Mateřská škola, Praha 9 Kyje; MŠ Pomněnky v Brně; MŠ Nesuchyně

Sedmé – osmé místo: MŠ Labská 7, Brno; ZŠ a MŠ Cehnice

Prosíme oceněné školky o zaslání adresy pro odeslání výhry.

1. Druhou, bohužel negativní zprávou je, že projekt Goodyear Bezpečná školka po 10 letech končí. Mrzí nás to, protože jsme na projektu rádi pracovali a spolupráce s Vámi – mateřskými školami – byla velmi inspirující a smysluplná. Viděli jsme reálné výsledky projektu na fotografiích šťastných dětí v reflexních vestičkách, kterých se od roku 2008 rozdalo více než 60 000. Do projektu se zapojilo přes 2000 mateřských škol v České i Slovenské republice a pravidelně se desítky školek zapojovaly do tvořivých soutěží, workshopů dopravní výchovy pro předškolní děti, roadshow po českých městech a dalších aktivit pořádaných projektem Goodyear Bezpečná školka.

Děkuji dětem a paní učitelce Barboře Svitákové za úspěšnou reprezentaci ve výtvarné soutěži naší Mateřské školy.

Irena Andrlíková